Oferta: Brygadzista 15 E

Firma Initel poszukuje elektromonterów do pracy na budowach w Niemczech.
Wyjazdy na budowy realizowane bezpośrednio przez naszą firmę.
Tworzymy zespoły 2-4 osobowe.

Termin zgłoszeń:do 2018-09-01
Miejsce pracy: Niemcy
Data rozpoczęcia:od zaraz

Firma Initel  poszukuje elektryków, elektromonterów (brygadzistów) do pracy na budowach  w Niemczech.

Zakres obowiązków :
  • Montaż instalacji elektrycznych,
  • Montaż instalacji niskoprądowych,
  • Układanie i podłączanie kabli i przewodów,
  • Montaż tras kablowych,
  • Montaż osprzętu elektrycznego i teletechnicznego,
  • Podłączenia zamontowanych urządzeń i elementów,
  • kontrola poprawności połączeń, pomiary, testy
Zapewniamy:
  • umowę o pracę,
  • Stawka 15 Euro brutto (j. niemiecki,angielski-komunikatywny, SEP) za godzinę pracy,
  • Pokrywamy koszty zakwaterowania, (bardzo dobre warunki, w pobliżu miejsca pracy),
  • Udostępniamy samochód na dojazdy z Opola do pracy dla  ekip 4-osobowych,
  • Po przepracowaniu w Niemczech dopuszczalnych 183 dni w roku – możliwość pracy w pozostałym okresie na budowach w Polsce
Założenia dotyczące czasu pracy:
  • praca 8-10 godzin dziennie.
  • trzy tygodnie praca (poniedziałek – sobota) / tydzień wolnego
lub
  • długi tydzień (pon-sob) plus krótki tydzień (pon-czw)

 Wymagania:
  • doświadczenie  w realizacji robót w branży elektrycznej oraz niskoprądowej,
  • znajomość zasad budowy instalacji elektrycznych i niskoprądowych
  • uprawnienia SEP,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (technicznym)
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (wózki nożycowe, rusztowania, drabiny)
Kontakt:
CV prosimy wysyłać na adres:
praca@initel.pl