Oferta: Elektromonter 21,65 PLN

Firma Initel realizująca zakontraktowane budowy w zakresie budowy instalacji elektrycznych i teletechnicznych poszukuje elektryków, elektromonterów, teletechników do pracy na budowach w Polsce (Dolny, Górny Śląsk)

Termin zgłoszeń:do 2018-11-30
Miejsce pracy:Polska
Data rozpoczęcia:od zaraz

Firma Initel realizująca zakontraktowane budowy w zakresie budowy instalacji elektrycznych i teletechnicznych poszukuje elektryków, elektromonterów, teletechników do pracy na budowach  w Polsce (Dolny, Górny  Śląsk)

Zakres obowiązków :
  • Montaż instalacji elektrycznych,
  • Montaż instalacji niskoprądowych,
  • Układanie i podłączanie kabli i przewodów,
  • Montaż tras kablowych,
  • Podłączenia zamontowanych urządzeń i elementów,
  • kontrola poprawności połączeń, pomiary, testy,

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • Stawka od 21,65 zł brutto za godzinę pracy,
  •  Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość pracy na budowach w Niemczech (stawki od 10,95 Euro  brutto za godzinę pracy)
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad budowy instalacji elektrycznych i niskoprądowych,
  • Mile widziane doświadczenie w układaniu tras kablowych, kabli, montażu urządzeń typu gniazda, lampy, czujki, przyciski, kamery, głośniki etc.,
  • Uprawnienia SEP mile widziane, nie wymagane,
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości
  • uczciwość, sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Istnieje możliwość uzyskania
  • uprawnień SEP
  • uprawnień do obsługi podestów ruchomych 1P UDT

CV prosimy wysyłać na adres:
praca@initel.pl